Terárium pro Agamu
Terárium pro agamu vousatou od Terárka.eu

 

Terárka.eu vám nabízejí

prvotřídně vybavené terárium pro agamu vousatou.


  • BEZ NUTNOSTI DOKUPOVÁNÍ OSVĚTLENÍ ČI DOPLŇKŮ.
  • TERÁRIA OSAZUJEME PRVOTŘÍDNÍM OSVĚTLENÍM.
  • KOMPLETNÍ REALIZACE VČETNĚ DOPRAVY A INSTALACE.
  • NIC VÁM NEBUDE CHYBĚT – OCENĚNÁ PROFESIONÁLNÍ TERÁRIA

e-mail: info@terarka.eu         mobil: +420 702932914

Z důvodu značného vytížení doporučujeme volat po 15. hodině. 
V případě nedostupnosti, prosíme, zanechte SMS.

Díky zkušenostem z našeho chovu Agamky.eu jsou terária pro Agamy vousaté naší hlavní doménou. Známe tyto úžasné tvorečky dokonale a každý detail terária je přizpůsobený pro dlouhý život  agamek v bezpečí a zcela vyhovujících podmínkách.

Více fotografií naleznete ZDE

 

 

 


Zhotovíme pro vás terárium zcela na míru, nejčastěji jsou však využívány následující rozměry:


Terárium pro Agamu vousatou 100x50x50

Toto terárium pro Agamu vousatou patří mezi nejmenší možné řešení. Rozměr 100 cm délky, 50cm hloubky a 50cm výšky je mezi seriózními chovateli uznávané minimum pro chov Agamy.
Podařilo se nám propojit tyto rozměry s pozadím, které vytváří dojem robustní skály a zároveň zachová maximální funkční prostor terária. Díky velice kvalitnímu odvětrávání, které je již v základní nabídce každého námi realizovaného terária, je umožněna instalace vysoce kvalitního osvětlení.

Navzdory minimálním rozměrům jsou agamce dopřány ty nejlepší možné podmínky, jaké tato velikost terária dovoluje.

S ohledem na menší rozměry terária, je vhodné pro chov maximálně jedné Agamy vousaté.


Terárium pro Agamu vousatou 120x50x60

Nejžádanější varianta našich terárií. Splňuje základní požadavky pro chov Agamy vousaté, skvěle vypadá a lehce ji ve vašem bytě umístíte.  Rozměr 120cm délky, 50cm hloubky a 60cm výšky dovoluje tvorbu opravdu prostorového pozadí a to včetně velice dominantní skály. Ze zkušeností víme, že toto terárium nejen vyhovuje agamce, ale zrakem na něm uvízne i nejedna návštěva.

Při realizaci terária z lamina  doporučujeme využití prosklení jedné stěny. Vzniká tak velice zajímaví prvek, který pozvedne celkový vzhled


Terárium pro Agamu vousatou 150x50x50 a více

Udělejte si radost a objednejte originální, dominantní a účelný prvek do vašeho bytu. My se postaráme o skvělé podmínky pro život vaší agamky a pro vás zůstane jen potěšení. S velikostí terária od 150cm si můžete být jisti, že děláte maximum pro pohodlí vaší agamky. Tato velikost dává také průchod naší kreativitě při tvorbě opravdu pestrého terénu. Díky tomu si můžete vychutnat u sebe doma kousek divoké přírody.

Takto velká terária se hodí také do komerčních prostor a slouží tak jako velice poutavý prvek.

 

 


e-mail: info@terarka.eu         mobil: +420 702932914

Z důvodu značného vytížení doporučujeme volat po 15. hodině. 
V případě nedostupnosti, prosíme, zanechte SMS.


Recenze majitelů našich terárií, které pořídili pro jejich agamky :


Chtěl bych 100% doporučit firmu Terárka.eu.

Když jsem hledal terárko pro mou agamu, chtěl jsem opravdovou špičku, abych věděl, že se bude mít výborně, tím myslím velikost terária, 3D stěna a v neposlední řadě nejhlavnější světla a proto jsem se rozhodl vybrat si právě firmu Terárka.eu, vytvoří prostředí v kterém se agamka cítí jako ve volné přírodě a navíc terárka vypadají úžasně. Co se týče komunikace, tak k tomu nemá jedinou výhradu, neskutečná ochota a vstřícnost, navíc jsem chtěl “odklápěcí strop” s kterým také neměli žádný problém, opravdu do detailu vytvoří terárko přesně podle Vašich představ, největší výhodou pro mě je (protože nemám zbytečný čas, abych si terárko udělal sám), že terárko přivezli komplet hotové i se špičkovým osvětlením jak jsem si přál a já ho jen zapojil do zásuvky, nic víc, dovezou Vám ho po celé republice a po domluvě určitě i kamkoliv jinam. Moje agamka se má krásně, když jsem ten jeho “palác” viděl, chtěl jsem se do toho nastěhovat místo něj :D, prostě špička v oboru, takže pro toho kdo opravdu chce výborné prostředí a krásně vypadajícíterárko, tohle je nejlepší volba 🙂.

Zdeněk I.

 

Dlouho jsem uvažoval o pořízení vhodného Teraria pro naše Agamy.

Po průzkumu nabídky výrobců v České republice jsem měl jasno. Vše jsem zadal společnosti www.terarka.eu a rozhodně jsem udělal to nejlepší, co jsem mohl 🙂🙂🙂 Komunikace s výrobcem byla naprosto jedinečná a je vidět, že společnost terarka.eu ví, co dělají 🙂🙂🙂Obdržel jsem opravdu top produkt, který je špičkově vyrobený a zaručí Agamkám spokojený život.

Lukáš Z.

Další reference naleznete ZDE

Terária na zakázku od Terárka.eu
Terárium pro agamu vousatou
Určení
Terárium pro agamu vousatou
Popis
Zakázková tvorba terárií. Navrhujeme terária přímo určená pro bezproblémový chov agamy vousaté.
Výrobce
Publisher Name
Terárka.eu - terária na zakázku
Logo

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.