Reference
2 metry dlouhé terárium pro hroznýše

Terarka.eu jsou po zásluze na 5 hvězd. Ačokoliv jsou vytížení, komunikace nijak nevázne, vždy dostanete odpověď na všechny otázky. Vytvoří terárium opravdu dle představ a na míru. Nám vytvořili skvost, který nám zdobí obývací pokoj. Vymysleli jsme si rohové terárium zasazené do krásného kamenného dekóru pro suchozemskou želvu, kde je imitace skály, která je k nerozeznání od skutečné, zakomponovali nám tam skrýš a také dekorace, včetně kompletního osvětlení a mlhovače. Přijeli až k nám domů, provedli instalaci, byli strašně milí a ochotní vše vysvětlit. Vřele doporučuji, protože jsou to lidé, kteří svou práci dělají opravdu dobře a s láskou.

Zuzka P.
Reference 1

Prima servis, komunikace výborná, pán co s terárkem dorazil velmi milý s výsledkem jsem plně spokojen. Možná drobet delší čekačka, na druhou stranu je třeba férově přiznat, že jsem zakázku zadával týden před Vánoci, což je obecně mizerný čas na to něco po někom chtít. 😀 A vzhledem k dodané kvalitě se to dá lehce odpustit.

Ragnar F.
Reference 2

Zdravím všechny,

nechali jsme si vyrobit od Terárka.eu terárium pro agamu vousatou, výroba nějaký ten čas trvala, ale výsledek je perfektní, terárium je nádherné, precizně udělané, je poznat práce profesionálů, jimiž Terárka.eu skutečně jsou. Náš Bertík je v novém teráriu moc spokojený. Lidé od Terárka.eu jsou moc milí, vstřícní, ochotní a dokáží se vším poradit nejen ohledně terária, ale i s chovem agamy, což je pro nás začátečníky velmi přínosné a nenahraditelné.

Takže Terárka.eu můžeme vřele doporučit každému, kdo hledá kvalitu a profesionální přístup.

Kateřina B.

Chtěla bych všem doporučit tak perfektní terárka od profíků, jako jsou tyto. Pokud váháte, neváhejte. Neumím si představit preciznější zpracování, kvalitnější vybavení a vstřícnější přístup, než jsem poznala s lidmi tvořící -Terarka.eu-. Jsou to velice ochotní, milí a zapálení lidé, kterou svoji práci dělají s láskou.
Terárium, které vytvořili pro naši agamku je úžasné. Krásnější a zároveň perfektně funkční jsem ještě nikdy neviděla. Pokud budu znovu potřebovat jakékoliv terárium, vím, kam se obrátit, aby bylo vše nejlepší, jaké může být. Tímto ještě jednou děkujeme!

Šárka S.

Pokud toužíte nejen po perfektně vychytaném teráriu pro svoje miláčky, ale i krásném kousku, co vám dozdobí interiér, není lepší volby než Terárka.eu. Nechávali jsme si stavět na míru terárium pro Boa constrictor – otevírání shora i zepředu, pravá liána, jezírko, vodopád, 3d stěna s úkrytem, topný kámen, rozdělení na teplou a studenou zónu,… Vybírali jsme si dle vzorníku netradiční vzhled lamina, aby ladil k ostatnímu nábytku. Jakýkoliv požadavek nebyl problém, komunikace naprosto perfektní. Hned po přemístění se nám had svléknul, cítí se tam bezpečně a krásně prospívá. Terárka.eu prostě mají patent na splněná přání!

Barbara W. / Zuzana J.

Dlouho jsem uvažoval o pořízení vhodného Teraria pro naše Agamy. Po průzkumu nabídky výrobců v České republice jsem měl jasno. Vše jsem zadal společnosti www.terarka.eu a rozhodně jsem udělal to nejlepší, co jsem mohl . Komunikace s výrobcem byla naprosto jedinečná a je vidět, že společnost terarka.eu ví, co dělají. Obdržel jsem opravdu top produkt, který je špičkově vyrobený a zaručí Agamkám spokojený život.

Lukáš Z.

Mockrát děkuji Terarka.eu za úžasné a precizně vyrobené a zpracované terárium. Všem mohu jen doporučit – milý přístup, skvělá domluva, spolehlivost a ochota, co se v dnešní době už moc nenosí. Terárium je krásné a splňuje vše, co má. Mohu doporučit vše, co koho zajímá zjistit na stránkách www.terarka.eu. Najdete tam kontaktní formulář, který stačí pouze vyplnit, napsat vaše dotazy, na které vám bude stopro všem odpovězeno, stejně tak jako bylo na samém začátku mě. Jsem příkladný případ, kdy po přestěhování mých agamek do vámi realizovaného terária, které obsahuje i veškeré a kvalitní osvětlení, tak se hodně “zvedly” co se týká aktivity, baštění a růstu. Naprosto báječně prospívají a to je úplně to nejdůležitější přesně tak, jak tady bylo také napsané. A vzhled je prostě originálně řešený a je super! Pro mne je to skvost!

Vendula Š.

Huraaaaaaa … mockrát Vám děkuji Terárka.eu

Klára N.

Chtěl bych 100% doporučit firmu Terárka.eu. Když jsem hledal terárko pro mou agamu, chtěl jsem opravdovou špičku, abych věděl, že se bude mít výborně, tím myslím velikost terária, 3D stěna a v neposlední řadě nejhlavnější světla a proto jsem se rozhodl vybrat si právě firmu Terárka.eu, vytvoří prostředí v kterém se agamka cítí jako ve volné přírodě a navíc terárka vypadají úžasně. Co se týče komunikace, tak k tomu nemá jedinou výhradu, neskutečná ochota a vstřícnost, navíc jsem chtěl “odklápěcí strop” s kterým také neměli žádný problém, opravdu do detailu vytvoří terárko přesně podle Vašich představ, největší výhodou pro mě je (protože nemám zbytečný čas, abych si terárko udělal sám), že terárko přivezli komplet hotové i se špičkovým osvětlením jak jsem si přál a já ho jen zapojil do zásuvky, nic víc, dovezou Vám ho po celé republice a po domluvě určitě i kamkoliv jinam. Moje agamka se má krásně, když jsem ten jeho “palác” viděl, chtěl jsem se do toho nastěhovat místo něj :D, prostě špička v oboru, takže pro toho kdo opravdu chce výborné prostředí a krásně vypadající terárko, tohle je nejlepší volba.

Zdeněk I.

Jsme moc spokojení. Terárium je nádherné a precizně provedené. A 3D stěna vypadá velmi přirozeně jako skutečná skála.

Zuzana Š.

Chtěl bych se podělit o svoje zkušenosti s Terárkama EU. Když jsem si pořizoval Agamku (z chovu Agamky EU ), byla mi nabídnuta realizace terárka přímo na míru a vhodné pro Agamky. Výpočítaná cena mi přišla vysoká (vždyť jsem přece doma měl jedno ExoTera), tak jsem realizaci odmítl, s tím že si přece dokážu udělat terárko sám, dle svých představ, a nejsem úplný patlal, abych nedokázal udělat vhodné podmínky.
No, zmýlil jsem se, a to hodně. Prvních půl roku jsem laboroval snad úplně se vším – s výhřevem, UVB, zářivkou, substrátem, se vším, a to jsem se ještě nepustil do 3D stěny. Freddy (moje agamka), sice ne úplně strádal, ale bylo vidět že to stále není ono, málo jedl, málo přibíral. Po půl roce jsem si řekl, že je to můj jediný mazlík, tak že tedy pro něj udělám to nejlepší, a nechal jsem si zhotovit terárium od Terárka EU. Musím říct, opravdu je to to nejlepší. Freddy prospívá jako nikdy předtím, nemusím řešit jaké žárovky, zářivky, jak udělat krásnou 3D stěnu, o vše bylo postaráno.
Terárium je jak funkční a dokonale kopíruje podmínky Australských pouští, tak je i nádherné na pohled.
A opravdu jsem se nemusel o nic starat, napsal jsem požadavky, napsal jsem kde bude tera umístěné a o zbytek bylo postaráno automaticky – jen jsem řekl že chci tera bez dekorací, že ty si vymyslím sám, ale teď je to chyba protože mi přijde, že cokoliv co do terárka dám, tak ho tím jen przním :-D.
Navíc předáním to nekončí, kdykoliv potřebuji s něčím poradit, tak je o mě skvěle postaráno :-), vždy mi jsou zodpovězeny i nestupidnější dotazy :-D. Když to teď vezmu kolem a kolem, bez toho počátečního laborování, co se financí týče, bych teď mohl mít terárka dvě. Terárka EU mohu jen doporučit, za mě jednička s kašpárkem a 10 hvězd z 10.

Lukáš S.

Lepší terárko bychom mít nemohli. S terárkem jsme my i naši dráčci velice spokojeni. :-). Za celou dobu jsme neviděli jak hezčí, tak i stejně dobře dělaná terária. 3D stěna je jako nová, drží pěkně! Trošku jsme se báli toho, že je neudrží nebo ji poničí, protože jste se nás ptal, kolik tam budeme mít agamek kvůli zatížení a my jsme říkali 3. Místo toho jich tam většinou bývá 5. Pokud sameček nezlobí moc holky a nejde na samotku. Přejeme Vám mohou dalších uznání a úspěchů s Vašimi terárii. A ať nedochází inspirace a nápaditost! Terária jsou vskutku krásná a každé je něčím jiné, v čemž Vás obdivuji nejvíce!
Mějte se krásně!

Nikola a Martin

Terária od Terarka.eu jsou prostě fantastická! Při objednávání a i samotné realizaci terária báječná komunikace a když si člověk není něčím jistý, velice ochotně a mile se vším poradí a vysvětlí, co a jak. Má zkušenost je prostě skvělá a když vidím jak agamky v teráriu úžasně prospívají, tak se radost z hotového díla a investovaných peněz násobí! Všem mohu jen doporučit! A Terarkam.eu ještě jednou moc děkuji.

Vendula

Terárko od Vás je stále jako nové. Dobrý den. Už je to rok a pár měsíců, co jsme si od Vás přivezli samečka Agamky vousaté a dali jsme mu jméno Oskar. Daří se mu moc dobře. Terárko od Vás je stále jako nové.

Kája

Nechali jsme si zhotovit celoskleněné terárium pro naše dvě pětiměsíční agamky.Luxusní terárium pro Agamu vousatouuJsme opravdu spokojeni a né jen my,ale i obyvatelky tohoto terária.Hned druhý den ráno co jsme si je přivezli a dali do terária zbaštili vše co jsme jim nabídli. A každá z nich prozkoumala nový domov a našla si své místečko na odpočinek, ale hlavně také na spánek.Měli jsme více nabídek na zhotovení terária,ale jsme velice rádi ,že jsme si vybrali tohoto výrobce je vidět ,že ví co je pro agamky to nej nej!Na naše přání bylo terárium připravené tak,aby se agamky mohli hned nastěhovat stačilo nasypat písek a přeměřit teploty.Takže naprostá spokojenost a všem kdo shání to nej terárium pro své zvířecí miláčky mohu opravdu doporučit https://www.terarka.eu

Michaela

Ahojky zdravíme všechny,
Terárium pro REDchtěli bychom se s vámi podělit o úžasnou zkušenost , kterou máme s terárii eu a agamky eu. Nechali jsme si udělat terárium 150 x 60 x50 , které jsme plánovali pro dvě agamky. Které jsme si také objednali. Nechtěli jsme kupovat ve zverimexu a tak jsme si objednali dvě krásné červené holky (EXTREME RED) z agamky.eu. I když jsme věděli, z fotografií na stránkách a videí že terária jsou opravdu krásná. Byli jsme příjemně překvapení nádherným 3d pozadím a uspořádáním celého terária, kde mají holky spoustu místa a příležitostí šplhat a vyhřívat se. I naše holky Dorotka a Hanička jsou skvělé krásně červené a přítulné nemají problém se nechat pohladit a pochovat. Je úžasné ,že když si s něčím nevíme rady můžeme si kdykoli zavolat o radu. Kdo chcete kvalitní terárium a nádherná zvířátka tak vám můžeme terária.eu jen doporučit.

Pepík a Gábina

Pokud potřebujete kompletně se vším poradit jako jsem potřeboval i já, rozhodně bych volil Agamky.eu naprosto úžasní lidi a hlavně mají skvělou znalost díky dlouholeté praxi.Díky nim jsem se nemusel dá se říct skoro o nic starat postavili mi úchvatné terárko přímo pro agamku.
Koupil jsem od nich dokonce i nádhernou naprosto výstavní agamu zdravou mladou vykrmenou a ve skvělé kondici 🙂 ,zkrátka nebudu to prodlužovat vyplatí se si trochu připlatit za skvělou práci než pak litovat a dohánět později i tak mi cena nepřijde tak přehnaná jsem naprosto spokojen všem vřele doporučují :).

Martin K.
Reference
Reference 3

Profesionální terária pro agamy, hady, želvy, chameleony a další terarijní zvířata.

Editor's Rating:
5