Díky spolupráci s odborníky v oboru vám nabízíme vysokou kvalitu terárií i poskytovaných služeb

 

TERASHOP.CZ – OPRAVDOVÝ SPECIALISTA NA OSVĚTLENÍ

Přední odborník na osvětlení vivárií s tradicí od roku 1998. TERASHOP je zakladetalem skvělé značky Sunlux.

terashop

Díky spolupráci při osvětlování našich terárií nabízí TERÁRKA.EU opravdový komfort pro chovaná zvířata s jistotou absolutního bezpečí. TERASHOP.CZ totiž disponuje několika měřícími přístroji, které jiní prodejci a překupníci nemají. Díky tomu lampy Sunlux prodávané touto společností procházejí přísnou kontrolou a my vám můžeme zaručit vhodné podmínky pro vaše chovance.

Předností TERASHOP.CZ je dobrá znalost problematiky osvětlení z biologického i matematického hlediska. Spolupracují také se specialisty z Británie a Německa. Provádí i vlastní testování UV zdrojů, poradenskou + projekční činnost a to včetně výpočtů osvětlení pro velké expozice.

Přečtěte si více na webu našeho partnera a zjistěte, proč jsou naše terária společně s kvalitním osvětlením od Terashop.cz tou nejlepší volbou. Měření osvětlení terárií – proč je TeraShop.cz nejlepší?

 


Spokojený zákazník je tou nejlepší reklamou.

Přečtěte si co píší uživatelé terárií od Terárek.eu.

REFERENCE


agama_click


Kvalitní krmný hmyz – ŠVÁBI.CZ

Krmný hmyz švábiDlouhodobě spolupracujeme s prodejcem krmného hmyzu ŠVÁBI.CZ, který nabízí šváby z vlastního chovu. Rádi bychom zdůraznili, že kvalitní krmení je nedílnou součástí úspěšného chovu každého terarijního zvířete.

Doporučujeme tohoto prodejce, jelikož jeho kvalitní hmyz z veterinárně hlídaného chovu považujeme osobně za nejlepší volbu i pro naše hmyzožravé draky v našem chovu vzácných forem Agam vousatých Agamky.eu.


svabi krmeníNa stránce www.svabi.cz naleznete nabídku švábů rozdělenou do přehledných kategorií podle velikosti. Pokud si nejste jisti správnou volbou, neváhejte využít kontaktního formuláře.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.