Nabízíme kompletní servis ,, realizace terária na klíč ” a to nejen v ČR.

Terária osobně dopravujeme, instalujeme, oživujeme. Kompletně zařízená terária jsou předávána plně funkční a připravená pro umístění zvířete.

Osobní vyzvednutí po domluvě.

Není třeba se ostýchat 🙂 .V případě zájmu o cenovou nabídku využijte některou s možností kontaktu níže. Rádi s vámi probereme vše potřebné a poradíme nejvhodnější řešení dle vašich možností.

Kontakty:

E-mail:
info@terarka.eu
Doporučujeme k e-mailu připojit telefonický kontakt na vás. Nedorazí-li odpověď do 48 hodin, prosím, zkontrolujte složku SPAM, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Telefon:
+420 702932914
Z důvodu značného vytížení doporučujeme využítí e-mailu, případně volat po 15. hodině. V případě nedostupnosti, prosíme, zanechte SMS.

Facebook:
Terárka.eu


Můžete také využít kontaktní formulář níže. Povinná jsou pouze pole označená hvězdičkou. Prosíme, pokuste se vyplnit co nejvíce políček,abychom mohli připravit co nejvhodnější nabídku.


Prosíme o důkladnou kontrolu správnosti e-mailu. V případě chyby nebudeme schopni odpovědět.
Doporučujeme také uvést počet zvířat, která budou terárium obývat.
Můžete uvést zda máte zájem o celoskleněné, či lamino terárium a zda požadujete také podstavec/komodu apod.
Zde lze uvést představu o velikosti terária, nebo velikost prostoru, kde bude terárium umístěno.
Můžeme dodat terárium s unikátní 3D prostorovou stěnou, osadit kompletním osvětlením a nabídnout veškeré potřebné vybavení, včetně příslušenství a dekorací.
V případě omezeného rozpočtu nám tento údaj umožní nabídnout případné alternativy ( menší terárium, částečná výbava apod. )

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.