TERÁRKA.EU TVOŘÍ POUZE TERÁRIA NA ZAKÁZKU

Není třeba se ostýchat 😉 .V případě zájmu o cenovou nabídku využijte KONTAKTY. Rádi s vámi probereme vše potřebné a poradíme nejvhodnější řešení dle vašich možností.

Pojem ,,Zakázková výroba terárií” se v současné době velice rozmáhá. Mrzí nás, že se vytrácí pravý význam těchto slov a často je výrobci toto spojení slov zneužíváno.
Dá se říci, že jde o určité klamání zákazníka. Výrobce totiž zájemce uvádí v omyl tím, že takzvané ,,terárium na zakázku” je ve skutečnosti již zcela, či částečně vyrobené ,,univerzální” terárium, které leží kdesi v garáži, dílně, sklepě, … a čeká na svého kupce.

Takže jak odlišit solidní zakázkovou výrobu od prodejce, který využívá prázdných frází podporující jeho prodej? Většinou postačí nahlédnout do portfolia daného výrobce. Zakázková výroba terárií znamená, že každé terárium je originální a ukázka realizovaných prací je rozmanitá. Interiér se vždy liší a je pokaždé přizpůsoben konkrétnímu druhu zvířete.

 

Z výše uvedených důvodů není k dispozici žádný předem stanovený ceník. Každá poptávka je individuálně posouzena a každý zákazník na základě naší komunikace získá podrobnou nabídku .


V případě zájmu o cenovou nabídku využijte KONTAKTY.


Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.