Napsali o nás v USA . . .

Na adrese thereptilereport.com/beautiful-custom-built-vivariums/ naleznete článek,

který o nás uveřejnil internetový magazín THE REPTILE REPORT


Chtěl bych se podělit o svoje zkušenosti s Terárkama EU.

Když jsem si pořizoval Agamku (z chovu Agamky EU 🙂 ), byla mi nabídnuta realizace terárka přímo na míru a vhodné pro Agamky. Výpočítaná cena mi přišla vysoká (vždyť jsem přece doma měl jedno ExoTera), tak jsem realizaci odmítl, s tím že si přece dokážu udělat terárko sám, dle svých představ, a nejsem úplný patlal, abych nedokázal udělat vhodné podmínky.
No, zmýlil jsem se, a to hodně. Prvních půl roku jsem laboroval snad úplně se vším – s výhřevem, UVB, zářivkou, substrátem, se vším, a to jsem se ještě nepustil do 3D stěny. Freddy (moje agamka), sice ne úplně strádal, ale bylo vidět že to stále není ono, málo jedl, málo přibíral. Po půl roce jsem si řekl, že je to můj jediný mazlík, tak že tedy pro něj udělám to nejlepší, a nechal jsem si zhotovit terárium od Terárka EU. Musím říct, opravdu je to to nejlepší. Freddy prospívá jako nikdy předtím, nemusím řešit jaké žárovky, zářivky, jak udělat krásnou 3D stěnu, o vše bylo postaráno.
Terárium je jak funkční a dokonale kopíruje podmínky Australských pouští, tak je i nádherné na pohled.
A opravdu jsem se nemusel o nic starat, napsal jsem požadavky, napsal jsem kde bude tera umístěné a o zbytek bylo postaráno automaticky – jen jsem řekl že chci tera bez dekorací, že ty si vymyslím sám, ale teď je to chyba protože mi přijde, že cokoliv co do terárka dám, tak ho tím jen przním :-D.
Navíc předáním to nekončí, kdykoliv potřebuji s něčím poradit, tak je o mě skvěle postaráno :-), vždy mi jsou zodpovězeny i nestupidnější dotazy :-D. Když to teď vezmu kolem a kolem, bez toho počátečního laborování, co se financí týče, bych teď mohl mít terárka dvě.

Terárka EU mohu jen doporučit, za mě jednička s kašpárkem a 10 hvězd z 10.

Lukáš S.

 

Lepší terárko bychom mít nemohli. 😉

S terárkem jsme my i naši dráčci velice spokojeni. :-). Za celou dobu jsme neviděli jak hezčí, tak i stejně dobře dělaná terária. 🙂 3D stěna je jako nová, drží pěkně! Trošku jsme se báli toho, že je neudrží nebo ji poničí, protože jste se nás ptal, kolik tam budeme mít agamek kvůli zatížení a my jsme říkali 3. Místo toho jich tam většinou bývá 5. 😀 Pokud sameček nezlobí moc holky a nejde na samotku.
Přejeme Vám mohou dalších uznání a úspěchů s Vašimi terárii. A ať nedochází inspirace a nápaditost! Terária jsou vskutku krásná a každé je něčím jiné, v čemž Vás obdivuji nejvíce!

Mějte se krásně!

Nikola a Martin 

 


Další zmínka o naší tvorbě na zahraničním webu 🙂 .

Článek v originálním znění naleznete zde: https://sanwen8.cn/p/71aeFXv.html


Terária od Terarka.eu jsou prostě fantastická!

Při objednávání a i samotné realizaci terária báječná komunikace a když si člověk není něčím jistý, velice ochotně a mile se vším poradí a vysvětlí, co a jak. Má zkušenost je prostě skvělá a když vidím jak agamky v teráriu úžasně prospívají, tak se radost z hotového díla a investovaných peněz násobí! Všem mohu jen doporučit! A Terarkam.eu ještě jednou moc děkuji.

Vendula

 


Terarka eu builds the most beautiful enclosures for reptiles I have ever seen.He is Extremely polite and Gives Customers What They Want Remains while focus on needs of animals.

Brad T. ( Vincennes, Indiana )


Terárko od Vás je stále jako nové.

Dobrý den. Už je to rok a pár měsíců, co jsme si od Vás přivezli samečka Agamky vousaté a dali jsme mu jméno Oskar. Daří se mu moc dobře. Terárko od Vás je stále jako nové.

Kája

 


Terárka.eu patří mezi TOP 10 společností na světě.

V rámci celosvětové ,,teraristické soutěže“ Best of 2016 Awards se naše tvorba zařadila

do první desítky v kategorii Business of the Year.

BOA-2016 business


 

Nechali jsme si zhotovit celoskleněné terárium pro naše dvě pětiměsíční agamky.

Luxusní terárium pro Agamu vousatouuJsme opravdu spokojeni a né jen my,ale i obyvatelky tohoto terária.Hned druhý den ráno co jsme si je přivezli a dali do terária zbaštili vše co jsme jim nabídli. A každá z nich prozkoumala nový domov a našla si své místečko na odpočinek, ale hlavně také na spánek.Měli jsme více nabídek na zhotovení terária,ale jsme velice rádi ,že jsme si vybrali tohoto výrobce je vidět ,že ví co je pro agamky to nej nej!Na naše přání bylo terárium připravené tak,aby se agamky mohli hned nastěhovat stačilo nasypat písek a přeměřit teploty.Takže naprostá spokojenost a všem kdo shání to nej terárium pro své zvířecí miláčky mohu opravdu doporučit http://www.terarka.eu

Michaela 


reference


Ahojky zdravíme všechny,

Terárium pro REDchtěli bychom se s vámi podělit o úžasnou zkušenost , kterou máme s terárii eu a agamky eu. Nechali jsme si udělat terárium 150 x 60 x50 , které jsme plánovali pro dvě agamky. Které jsme si také objednali. Nechtěli jsme kupovat ve zverimexu a tak jsme si objednali dvě krásné červené holky (EXTREME RED) z agamky.eu. I když jsme věděli, z fotografií na stránkách a videí že terária jsou opravdu krásná. Byli jsme příjemně překvapení nádherným 3d pozadím a uspořádáním celého terária, kde mají holky spoustu místa a příležitostí šplhat a vyhřívat se. I naše holky Dorotka a Hanička jsou skvělé krásně červené a přítulné nemají problém se nechat pohladit a pochovat. Je úžasné ,že když si s něčím nevíme rady můžeme si kdykoli zavolat o radu. Kdo chcete kvalitní terárium a nádherná zvířátka tak vám můžeme terária.eu jen doporučit. 🙂

Pepík a Gábina


Kde nakupovat Agamu a Terárium ?

Terárium pro 1 agamuPokud potřebujete kompletně se vším poradit jako jsem potřeboval i já, rozhodně bych volil Agamky.eu naprosto úžasní lidi a hlavně mají skvělou znalost díky dlouholeté praxi.Díky nim jsem se nemusel dá se říct skoro o nic starat postavili mi úchvatné terárko přímo pro agamku.
Koupil jsem od nich dokonce i nádhernou naprosto výstavní agamu zdravou mladou vykrmenou a  ve skvělé kondici 🙂 ,zkrátka nebudu to prodlužovat vyplatí se si trochu připlatit za skvělou práci než pak litovat a dohánět později i tak mi cena nepřijde tak přehnaná  jsem naprosto spokojen všem vřele doporučují :).
Martin

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.